Podívejte se během jara do tří hlavních měst v Evropě. Navštívíte hlavní město Dánska – Kodaň, hlavní město Irska – Dublin a poslední zastávka na tripu po Evropě bude hlavní město Velké Británie – Londýn. Na cestě strávíte přesně 7 dní a v každém městě strávíte 1-3 dny. Letenky pořídíte za 2 638 Kč. Čeká Vás nezapomenutelný týden na cestách!

Příkladový termín: 17.4. – 23.4.2018       cestovní období: březen – květen

VÍCE TERMÍNŮ

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Dublin

A jako poslední zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay pod licencí CC

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování

Kodani stojí ubytování na jednu noc pro 2 osoby od 1300 Kč, v Dublinu kolem 1 200 Kč a v Londýně seženete ubytování za 1800 Kč. Hledejte na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.