Podívejte se v roce 2017 do tří hlavních měst v Evropě. Navštívíte hlavní město Velké Británie – Londýn,  hlavní město Dánska – Kodaň a poslední zastávka na tripu po Evropě bude hlavní město Irska – Dublin. Čeká Vás nezapomenutelný týden na cestách! V každém městě strávíte 2-3 dny.

Letenky pořídíte kombinací  Wizz Airu a Ryanairu. Příkladový termín:   30. 1. -7.2. 2017 

30.1.  Brno – Londýn        399 Kč  WIZZ AIR

1.2.    Londýn LTN – Kodaň  9,99 GBP     302 Kč   RYANAIR

4.2.  Kodaň – Dublin             149 DKr          541 Kč   RYANAIR          

7.2.   Dublin – Praha             30,59 eur       827 Kč   RYANAIR

Celkem                                                         2 069 Kč

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

By: Roman Boed pod licencí CC

Dublin
A jako poslední zastávkou je Dublin, hlavní město Irska. V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Gigglekid / Pixabay

Gigglekid / Pixabay pod licencí CC

Mapa triputriplon-dkk-dub

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč, v Kodani stojí na jednu noc pro 2 osoby od 1300 Kč a v Dublinu stojí ubytování kolem 1 200 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.