Vydejte se po 3 evropských velkoměstech za super cenu.  Navštívíte Amsterdam, následně Ženevu  a poslední zastávkou budou Benátky.  Tenhle parádní trip po Evropě zkombinujete díky letecké společnosti Easyjet. Zpáteční letenky z Prahy Vás vyjdou na 2 306 Kč.  Trip si lze sestavit podle Vás, prakticky po celý březen.

Letenky rezervujte na stránkách Easyjet a po prvním vyhledaném letu Praha – Amsterdam postupně přidávejte jako další let. Tím ušetříte za poplatky a všechny letenky budou vystaveny na jednu letenku (poplatek 400 Kč budete platit jen jednou za všechny letenky a ne pro každou zvlášť)

Příkladový termín : 22.3 – 28.3.2017    2 306 Kč  EASYJETeasyjet-jaro

1.zastávka → Amsterdam

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay pod licencí CC

2.zastávka→ Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Luisfpizarro / Pixabay

Luisfpizarro / Pixabay pod licencí CC

3.zastávka →  BENÁTKY

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

By: Dimitry B. pod licencí CC

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 500 Kč. Ubytování bytování poblíž centra Ženevy Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

TRASA TRIPUeasyjet-jaromap

Napište nám do komentářů, jaká města byste chtěli navštívit. Rádi Vám sestavíme trip na míru 🙂