Navštivte romantickou Paříž, Amsterdam a Londýn!  Tenhle parádní trip po Evropě můžete zažít s leteckou společností Ryanair, Easyjet a Transavií. Letenky z Prahy a zpět do Pardubic Vás vyjdou na 2 988 Kč.

Příkladový termín: 12.1. – 18.1. 2018 REZERVACE

Co navštívit v Londýně

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Co neminout v  Amsterdamu

Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

A co v Paříži? 

K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Ubytování 

Ubytování v Londýně Vás vyjde ubytování  na 1 490 kč/os., v  Amsterdamu se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Ubytování můžete hledat na  booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč. 

MAPA TRIPU