Spojte dovolenou na Sicílii se zastávkou v Římě! Nejdříve příletíte do Palerma na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 14 dní a poté přeletíte do italského hlavního města – Říma či poletíte v opačném pořadí. Letenky na trip po Itálii na poslední chvíli z Vídně pořídíte od 1 478 Kč. 

Příkladový termín: 31.8.– 10.9. 2020 cestovní období: srpen, záříTrip po Itálii na poslední chvíli

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si letenky trip po Itálii na poslední chvíli

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Sicílie

Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellota nebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Ubytování 

Ubytování v Římě pořídíte od 1 300 Kč na 2 os./noc a na Sicílii se ubytujete v průměru od 1 100 Kč. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (996 Kč).