Díky akci Megabusu můžeme naplánovat extra levný trip po Itálii. Během putování navštívíme Milán, Pisu a Řím. Celkem Vás letenky z Prahy a jízdenky vyjdou na 912Kč. Co vy na to?

Praha – Milán     16.3.    329 Kč  rezervace

Milán – Pisa        18.3.      27 Kč (1 euro)   rezervace

Pisa – Řím      19.3.        27 Kč (1 euro)   rezervace

Řím – Praha  22.3.       529 Kč (19,99 eur)  rezervace

Začátek tripu bude v Praze, kdy poletíme s Wizzairem za 329 Kč do Milána. Mezi největší památky patří Duomo di Milano na náměstí Piazza del Duomo. Mezi další atrakce patří galerie a muzea. V Miláně postačí jeden den na veškeré památky.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay pod licencí CC

Poté se přesuneme k šikmé věži v Pise za 1 euro ( nebo-li 27 Kč).V Pise nám bude stačit den až dva a poté vyrazíme  za 1 euro do Říma.

By: Pug Girl

                                                         By: Pug Girl pod licencí CC

V Římě si necháme dva až 3 dny na památky. V Římě nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádhernýAndělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra.  rome_2

Ubytování

Na ubytování v jednotlivých městech můžete využít Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč. Další variantou, jak ušetřit je aplikace Hotel Tonight, kde získáte 20 euroza vložení INVITE kódu : MHORKOV1