Vydejte se na trip do Španělska. Navštívíte hlavní město Madrid, poté zrelaxujete na Mallorce a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska, Barcelony. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 2 856 Kč. V každé destinaci strávíte 3-4 dny.

Příkladový termín:  24.2. – 8.3. 2018   REZERVACE

 Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století, Plaza de Cibeles a Plaza Mayor. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

Palma de Mallorca

Malebné horské vesničky a dlouhé pláže lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca, kde máte 3 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

Barcelona  

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Víc informací o barceloně v našem průvodci Barcelonou

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování 

Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc,  na Mallorce  a v Barceloně  se ubytujete od 1200 Kč.Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!

MAPA TRIPU