Trochu “crazy” výlet za super cenu pořídíte kombinací leteckých společností Ryanair a WizzAiru spolu s Megabusem, kterým podniknete přejezdy po UK.  Navštívíte tak Newcastle, Manchester a Londýn během týdne. Celkově Vás letenky + jízdenky budou stát 708 Kč. Není třeba žádné členství. Odlet je z Wroclavi  a přílet zpět do Brna.

Wroclaw – Newcastle 16.3.   29 pln 180 Kč Ryanair

Wro-NCL

Pokud toužíte poznat netradiční místa, určitě si nenechte ujít  Newcastle upon Tyne, které je jedno z nádherných a přesto zatím turisticky neprozkoumaným městěm severní Anglie. Dříve bylo město součástí mocného anglosaského království Northumbria. Mezi památky patří místní hrad v centru města, most Tyne brigde, katedrála svatého Nikolase a Victoria Tunnel.

Do Wroclawi se dostanete  za super ceny  Polskibusem, kde stojí jednosměrná jízdenka 200 Kč, v akci ji pořídíte už od 7 PLN.  Další možností je vlak. Pokud si koupíte Celodenní jízdenka+Polsko, můžete cestovat do Wroclawi za 369 Kč.

sonywiz / Pixabay

sonywiz / Pixabay

Newcastle – Manchester   18.3.   3 GBP  90 Kč  Megabus

NCL-Manchester

Fotbaloví nadšenci by si určitě neměli nechat ujít prohlídku známého Old Trafford, další atrakcí je zámek Castlefield, Manchesterskou katedrálu,  zdejší muzeum vědy a techniky a největší park v Evropě –Heaton Park. V Manchesteru strávíte opět 2 dny.

Manchester – Londýn  20.3.   1 GBP    30 Kč  Megabusmanchester-london

Poslední zastávkou bude Londýn. V Londýně  si necháme dva dny na památky.V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Na letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP. Viz článek

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Londýn – Brno   22.3.              12,99 GBP 408 Kč    WizzAirLondýn-Brno

Ubytování

Ubytování v Newcastle začíná od 800 Kč na noc pro dvě osoby. V Manchesteru se ubytování pro 2 osoby pohybuje kolem 900 Kč/noc a v Londýně seženete ubytování za 1800 Kč. Více na booking.com Můžete taktéž využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!