Zaleťte si na podzimní trip po Evropě! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně s návratem do Brna vás vyjdou na 2 438 Kč. První zastávkou bude Řím, poté Malta a následně navštívíte Milán. Na cestě budete přesně 13 dní.

Příkladový termín: 16.– 28.10. 2018   cestovní období: říjen

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.9. – 1.11.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Řím

V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Milán/Bergamo

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán nebo můžete zůstat v nádherném Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Římě pořídíte od 1 250 Kč, na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a Miláně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.