Zaleťte si na jarní trip se zastávkou u moře! Navštívíte 3 destinace během jedné cesty a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 1 758 Kč. První zastávkou bude Nice, poté Barcelona a následně navštívíte Maltu. Na cestě budete přesně 11 dní. V každé destinaci ale můžete zůstat kolik dní chcete.

Příkladový termín: 20.3.– 1.4. 2019   cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si trip se zastávkou u moře

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet i do vzdálenější Marseille či Avignonu.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Malta

Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by Vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Na jeden den se ceny pohybují od 700 Kč. Více na Autopůjčovny . Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Ubytování

V  Nice pořídíte ubytování od 1 050 Kč, v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč a na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc .Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.