Vydejte se na trip do Španělska. Navštívíte hlavní město Madrid, poté zrelaxujete na Mallorce a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska, Barcelony. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás budou stát 2 999 Kč.

Příkladový termín:  22. – 29. 3. 2017   Rezervace
lety-spain

Mapa tripumilan-madrid

Madrid   

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií a  také rušná atmosféra, kterou  si určitě zamilujete. Dominantou a Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se dostanete metrem, jednosměrná jízdenka vyjde na 1,5 euro.

Mallorca      

Malebné horské vesničky, dobré víno a jídlo a navíc příjemných 20 stupňů Celsia lakají na aktivní dovolenou. Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 4 dny na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.

 

Barcelona  

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování 

V Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc,  na Mallorce  a v Barceloně  se ubytujete od 1200 Kč.Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 540 Kč!