Vydejte se na trip přes půlku Evropy z Pardubic! Navštívíte Londýn, Edinburgh, Kodaň, Barcelonu a  Alicante, odkud poletíte prvním zahajovacím letem zpět do Pardubic (inaugurační let – 26.3.). Multi-city letenky z Pardubic a zpět přes 5 velkoměst pořídíte za 3 693 Kč.

Příkladový termín: 8.3.– 26.3.2018 REZERVACE        cestovní období : březen/ duben

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics a vyhledejte si nejlevnějšímožnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města. Zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat.

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Unsplash / Pixabay

Kodaň

Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

Witizia / Pixabay

Witizia / Pixabay

Edinburgh

Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.

By: Moyan Brenn

Barcelona  

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa / Pixabay

Alicante

Nová destinace z letiště Pardubice se nachází na pobřeží  Costa Blanca, které nabízí čisté moře a dlouhé písečné pláže. Nad městem najdete hrad Santa Barbara. Z Alicante si můžete udělat výlet do města Murcia či na druhou stranu do Valencie. Cestou se případně můžete stavit i v  přístavu Denía, odkud jezdí trajekty na Ibizu. Průvodce

By: Puntin1969

Ubytování

V  Londýně seženete ubytování za 1800 Kč, Kodani stojí ubytování  na jednu noc pro 2 osoby od 1300 Kč, v Edinburghu a v Barceloně se ubytujete od 1200 Kč a v Alicante seženete ubytování kolem 900 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 730 Kč.

Mapa tripu