Navštivte 3 evropské destinace za super cenu a vydejte se na super trip z Prahy!Během jednoho tripu na začátku či na konci prázdnin. Navštívíte Berlín, Barcelonu a Brusel. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy za 2 165 Kč. V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás.

Příkladový termín: 26.6. – 5.7.2018  cestovní období: červen a srpen/září

VÍCE TERMÍNŮ

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Berlín

Dominantou Berlína je určitě Braniborská brána. Nenechte si ujít zbytek Berlínské zdi, budovu Říšského sněmu, odpočinout si můžete v parku Tiergarten a zajděte na Muzejní ostrov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Berlína vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Bruselu vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.