Procestujte 2 destinace v Evropě za super cenu na konci letních prázdnin. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž a Barcelonu na jeden zátah z Prahy. Multi-city letenky na trip z Prahy pořídíte za 2 244 Kč. 

Příkladový termín: 29.8. – 5.9. 2019  cestovní období: srpen – září

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levný trip z Prahy či okolí

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Ubytování v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.