Vyražte se svou drahou polovičkou během jara/léta na trip po 2 evropských městech. Podíváte se do romantické Paříže a kouzelného Madridu. Zpáteční letenky Vás vyjdou na 3 356 Kč. 

Příkladový termín: 23.5. – 29.5. 2018        cestovní období:  duben – červen

VÍCE TERMÍNŮ

1. zastávka: Paříž

V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

2. zastávka: Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je také Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a Plaza Mayor.Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

Ubytování 

Ubytování  v Paříži Vás vyjde ubytování  na 1 490 kč/ 2 os.  a v Madridu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na na booking.com, ušetříte. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.