Zaleťte si o prázdninách za dobrodružstvím po Evropě a navštivte 6 destinací v Evropě během 12 dní. Veškeré letenky z Prahy a zpět Vás vyjdou na 4 211 Kč. Podíváte se do měst jako je Brusel, Marseille, Ženeva, Barcelona, Bordeaux a Milán. Po celý trip si budete muset vystačit s batohem na zádech.

Příkladový termín:  12.8. – 25.8. 2017   REZERVACE Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu v každém městě, můžete si vyhledat trip podle vlastních představ  přes náš vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a navíc požadovanou dobu pobytu v dané destinaci ( např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví Vám, co nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Brusel 

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Přiletíte na letiště Charleroi, které je vzdálené cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.

76640 / Pixabay pod licencí CC

Marseille

Druhé největší město ve Francii a zároveň důležitým středistem obchodu. V Marseille navštivte přístav, zvaný Vieux-Port. Je chráněn dvěma masivními pevnostmi – Saint Nicolas a Saint-Jean. Také si projdětet Bulvár La Canebière a opatství  Saint-Victor.

By: Andy Wright pod licencí CC

Ženeva 

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

By: Faustino Garcia pod licencí CC

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. V Barceloně se změnili podmínky pro vstup po parku Guell, nyní Vás sem nepustí bez lístku. Vstupné je 8 euro, musíte si ho však zakoupit online.  Nejlépe 14 dní před 😀

Bordeaux

Bordeaux je půvabné historické město, které leží na řece Garonne. V roce 2007 bylo zapsáno na seznam UNESCO. Nenechte si ujít historické centrum s náměstím Place de la Bourse, gotický chrám Saint – Michel a nezapomeňte také ochutnat místní víno.

By: Ludwig Pacifici pod licencí CC

Milán 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km vzdáleného Milána, cesta Vás vyjde na 5 euro za jednu jízdenku s TerraVision.

By: David Spender pod licencí CC

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v centru Bruselu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč, v Marseille  se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc, v Ženevě se ubytujete od 1 600 Kč, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc, v Bordeaux od 1 200 Kč / noc a  ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com .Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Mapa tripu