Na konci prázdnin můžete podniknout cestu za velkou louži do USA. Zpáteční letenky pořídíte v ceně 245 eur. Na přepočet letenka vychází na slušných 6 619 Kč. Délku pobytu v Bostonu si můžete určit podle libosti. Letět tak můžete třeba na 3,5, 7, 9, 12 až 15 dní.

Příkladový termín : 31.8. – 4.9. 2016 REZERVACEletenkaUSA

Z Bostonu se můžete vydat do blízkého New Yorku Megabusem, kdy jízdenka stojí 1 dolar. Pak se můžete vydat do Washingtonu a nebo zavítat na Niagara Falls.

Pokud pojedete na Niagara Falls, určitě se nebojte překročit hranice a podívat se na vodopády z kanadské strany. Z kanadské strany jsou totiž mnohem hezčí 🙂 Víza do Kanady jsou zdarma a imigrační úředník nás s úsměvem na tváři pustil. Až se budete vracet do USA zpět, musíte zaplatit poplatek za přejití mostu( Rainbow Bridge)  zpět do USA, který stojí 0,50 dolaru. Imigrační úředníci z USA Vás budou vysléchat mnohem důrazněji a strávíte tam poněkud více času. Za ten výhled to ale stojí 🙂

Pokud Vás pojede více, doporučuji půjčení auta. Ve více lidech Vás cesta vyjde opravdu levně. Více na Autopůjčovny . Do USA je potřeba ESTA , poplatek je 14  dolarů.

Ubytování

Ubytování v centru Bostonu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.