Vydejte se na západ USA !  Letenky do San Francisca dnes seženete za 299 eur, tedy v přepočtu za 8 078 Kč. Letenky jsou dostupné v březnu, dubnu a květnu. Využijte 30 % slevu WOW airu a navštivte legendární San Francisco!

Na stránkách při vyhledávání zadejte promo kód WOWSALE, následně se Vám zobrazí ceny s 30 % slevou. Promo kód můžete využít do 9.3. 2017. Zakoupit můžete i letenky do Los Angeles, ceny začínají na 7 989 Kč.

Příkladový termín: 16.3. -1.4., 23.-2.4. 2017 REZERVACEwow

Co vidět v San Franciscu

Navštivte unikátní most Golden Gate, Pier 39 s Fishermans Wharf, proslulou Lombard Street, Alamo Squre s viktoriánskými domky, China Town, Alcatraz, Twins Peak odkud je rozhled na celé SF. Navštívit můžete také baseball SF Giants. nezapomeňte se svézt historickou tramvají na pláž, kde při západu slunce můžete pozorovat Golden Gate.San Francisco

Západ USA

To ale není všechno. Pokud budete mít čas, doporučuji se vydat ze San Francisca po známé Road 1 podél pobřeží, navštívit McWay Falls, Monterrey, Santa Barbaru, Malibu a následně do Los Angeles. Jako druhou variantu můžete zvolit trasu přes Lake Tahoedo NP Yosemite, dále přes Sekvoje do Las Vegas, odkud by neměl chybět výlet k Hoover Dam a Grand Canyonu. Dále k Bryce Canyonu přes Zion NP. Pro odvážlivce je možná trasa přes NP Arches, který by neměl chybět na seznamu míst ze Západu USA, ale cesta do národního parku je zdlouhavá. Nezapomeňte si koupit kartu do národních parků,tzv. Annual Pass koupit si jí můžete od čechů na různých fórech kolem 800 Kč nebo novou za 80 dolarů.

Snímek obrazovky 2015-07-28 v 18.02.20

Ubytování

Ubytování v San Franciscu není zrovna levná záležitost, sehnat se dá ubytování pro 2 v přepočtu za  1700 Kč. V ostatních městech USa se ceny pohybují kolem 800 Kč/2 os. Využít také můžete také spaní v kempech poblíž NP. Přímo u Grand Canyonu Vás vyjde místo na 6 dolarů. Více informací na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.

Jak do Berlína? 

Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.