Pokud byste chtěli využít volna o Velikonocích k objevování Evropy a hledáte letenky na poslední chvíli, mohl by se Vám líbit tento trip. Navštívíte 2 velkoměsta v Evropě během prodlouženého víkendu a poletíte do Neapole a poté Benátek. Cena letenek je 3 512 Kč.

Odlétá se ve čtvrtek a vrátíte se v neděli odpoledne.

Termín: 29.3. – 1.4. 2018                    další tripy na Velikonoční volno: Vyhledat

VÍCE TERMÍNŮ 

 NEAPOL 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

BENÁTKY

Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

Ubytování

Neapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč a v centru Benátek vychází  ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.