Jednosměrná letenka do Vietnamu za 1 539 Kč! Cena letenky klesla na super cenu a  proto pokud toužíte procestovat pořádný kus Asie, můžete si tak zaletět do Ho Chi Minova města na neurčito.

Termín je jen jeden a to s odletem z Varšavy 20.3. 2017 REZERVACEhocchimin

Jak do Varšavy

Nejlepším způsobem jsou jízdenky od Polskibus, které se pohybují kolem 200 Kč a nebo z Prahy můžete jet Polskibusem do Wroclavi, odkud koupíte letenku do Varšavy už za 10 euro zpáteční. Na tento termín můžete využít jízdenku z Prahy do Varšavy za 558 Kč neboli 89 PLN.

Tip jak levně zpět

Pokud byste rádi využili letenku, nejlevnější letenky zpět do Evropy pořídíte s Norwegianem. Cílovou destinací by měl být Bangkok, odkud se ceny se pohybují od 3 tisíc s příletem do Osla, Stockholmu či Kodaně. Výhodou je ale přílet do Kodaně, kde nemusíte opouštět letiště a koupit letenku do Berlína ( vyjde levněji) a potom za 500 Kč autobusem Flixbus do Prahy, než přímým letem taktéž s Norwegianem do Prahy. Samozřejmě záleží na datumu.

Využít také můžete novou linku ze Singapuru do Atén se Scootem nebo z Filipín do Dubaje s Cebu Pacific Airlines,  další možností je hledat letenky do Istanbulu, odkud poletíte s Pegasus Airlines do Prahy.

Ubytování

Po Asii se nejvíc vyplatí hledat na portále Agoda.com Ceny se pohybují kolem 200 – 400 Kč na noc/ osoba.