Easyjet pro Vás připravil celkem slušnou nabídku. Zpáteční letenky z Prahy do Amsterdamu za 1 178 Kč. Projděte si uličky lásky, coffee shopy a mnoho dalšího. Využijte šanci a poznejte Amsterdam na vlastní kůži!

Příkladový termín : 8.-10.1. 2015 (Pá-Ne)   Rezervaceamstred

Co vidět v Amsterdamu 

Dam– Náměstí Dam je centrem Amsterdamu a Redlight district- Uličky lásky

Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh je jediný plovoucí trh v Evropě, je zde k dostání všechno, počínaje tulipánovými cibulemi, přes sušené palmové listy a mohutné kytice květin.

Plavba po kanálech– Pro tyto účely je vhodné využít Canal Bus, který jezdí po třech okružních trasách.Tyto trasy se protínají u mola naproti nádraží Centraal Station. Canal Bus zastavuje na jedenácti zastávkách. Všechny se nachází v blízkosti zajímavých historických památek, které stojí za zhlédnutí.Po trasách můžete různě přestupovat. Kupujete si totiž denní lístek. Cena: 6-9 eur

Anne Frank house– amsterdamské muzeum. Je věnované židovské dívce, která žila v období druhé světové války. Vstup: 7,5 eur

Vondelpark-nejpopulárnější park v Nizozemsku, do kterého se ročně podívá přibližně 10 milionů návštěvníků. V jeho blízkosti se nachází Rijksmuseum-vlastní nejrozsáhlejší sbírku uměleckých děl v Nizozemí. K vidění je tu Rembrandtova „Noční hlídka“ vstup: 9 eur

Náměstí Leidseplein– jedno z center nočního života v Amsterdamu. Přiléhají k němu restaurace, bary, coffeeshopy, divadla a kina.

Albert Cuyp markt-V ulici Albert Cuyp Straat se každý den kromě neděle koná trh.Naleznete na něm vše od květin, sýrů a ryb až po oděvy, boty a stánky s rychlým občerstvením.

Ubytování 

Ubytování v centru Amsterdamu  vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

Průvodce