Vydejte se na prodloužený víkend do Milána! Levné letenky na víkend v Miláně na poslední chvíli pořídíte z Vídně od 617 Kč. Letíte v pátek večer a vracíte se v neděli či v pondělí večer.

Příkladový termín: 28.– 31.8. 2020   cestovní období:  srpen, začátek září

VÍCE TERMÍNŮ

Co vidět v Miláně?

Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost – Castello Sforzesco.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Výlet do okolí

Jakmile budete mít prochozený Milán, můžete se vydat na výlet k blízkému jezeru Como. Z Milána se dostanete k jezeru vlakem. Krásné je městečko Varenna na východě jezera. Jízdenky z Milána sem stojí 6.70 eur. Jízdenky můžete zakoupit přes internet.

Bergamo

Zakoupit můžete také letenky z Prahy do Bergama a spojit tak návštěvu Milána s dalším nádherným městečkem v Itálii. Bergamo se dělí na dvě části: opevněné horní město Città Alta, které stojí na jednom z kopců a spodním městem Città Bassa. Krásné výhledy na Città Alta jsou z úbočí kopce San Vigilio.

Ubytování

Ubytování v Miláně vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.