Vydejte se během jara či léta do hlavního města regionu Emilia-Romagna – do Bologni. Víkendové letenky do Bologni seženete z Vídně za 978 Kč. Letenky na prodloužený víkend seženete od soboty do pondělí. Vydejte se do italské metropole na pár dní!

Příkladový termín: 20. – 22.6.2020  cestovní období: duben, květen, červenVíkendové letenky do Bologni

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné letenky do Itálie

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V Bologni se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování.