Zaleťte si během zimy do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské město – Bologna a poté hlavní město Belgie– Brusel. Zimní multi-city letenky z Prahy koupíte od 901 Kč.  V každém z měst můžete strávit  2 – 4 celé dny.

Příkladový termín: 24. – 30.1.2019       cestovní období: leden

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si zimní multi-city letenky

Kominacím se meze nekladou. Místo Bruselu můžete zaletět za podobnou cenu také do Londýna – vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Ubytování

Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Bologni seženete ubytování kolem 1 300 Kč a v Bruselu se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Veškeré ubytování seženete na booking či můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.

Zavazadla

Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 180 Kč/ let za priority pass u Ryanairu.