Zaleťte si na zimní multi-city trip z Prahy za super cenu! Navštivíte 2 destinace v Evropě – Brusel a Barcelonu během jednoho týdne. Levné multi-city letenky pořídíte z Prahy za 845 Kč. 

V každém městě můžete strávit 1 – 4 dny, záleží na vás kolik dní chcete v každé destinaci strávit.

Příkladový termín: 8. – 16.1.2019  cestovní období: leden a únor

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledej si svůj zimní multi-city trip z Prahy

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Barcelona 

Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Ubytování v centru Bruselu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 300 Kč a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.