Chtěli byste někam narychlo vyrazit a nechcete utrácet zbytečně moc za drahé letenky? Využijte akci od Eurolines a vydejte se po Evropě autobusem. Navštívit můžete Milán, Nice, Janov nebo Lugano.

Termín je od  23. 3 – 25.3. 2016 REZERVACElugano

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry . Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra.  Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

 Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

delgrangeeric5 / Pixabay

delgrangeeric5 / Pixabay

Janov

Dále si můžete vybrat  významný přístav ve Středozemním moři, Janov. Dominantou města je přístavní maják Lanterna s erbem města – symbolizuje sv. Jiřího, patrona města.

dootdorin / Pixabay

dootdorin / Pixabay

Lugano    

Švýcarské město, které leží poblíž italských hranic. Luganu se   přezdívá  evropské Rio díky okolním kopcům, které vytvářejí zajímavé panorama.

Ubytování

 

 

Ubytování v Nice pořídíte už od 950 Kč pro dva na jednu noc.  V  Janově  se ubytování pohybuje od 1200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1000 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu nabooking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 530 Kč.