Vydejte se během zimy do hlavní města regionu Emilia-Romagna – do Bologni. Zpáteční letenky do Bologni na prodloužený víkend seženete od 591 Kč z Vídně. Letenky na prodloužený víkend seženete (od pátka do pondělí). Vydejte se do italské metropole na pár dní!

Příkladový termín: 8. – 11.2.2019  cestovní období: únor a březen

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si levné last minute letenky do Itálie

Pokud byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Ubytování

V Bologni se ubytování pohybuje od 1 400 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.