Vydejte se během zimy do španělského hlavního města – do Madridu! Zpáteční letenky do Madridu z Prahy seženete za 1 445 Kč. Zaletět si můžete také na prodloužený víkend a letět od čtvrtka do neděle.

Příkladový termín: 9. – 12.1. 2020     cestovní období: prosinec, leden, únorZpáteční letenky do Madridu z Prahy

VÍCE TERMÍNŮ

Madrid

V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a panuje zde také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století. Jedno z nejznámějších náměstí v Madridu je Plaza de Cibeles – komplex z mramorových soch s fontánou a také Plaza Mayor. Navštívit můžete také Galerii Prado, kde je vstup zdarma od 18:00 hodin. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€ nebo metrem. Koupit si můžete 10 jízdenek na metro + autobus za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur. Ke každé jízdence z letiště/na letiště si musíte zaplatit additional supplement za 3 eura.

By: Dimitry B.

Průvodce
Ubytování

Ubytování v Madridu je relativně levné. Ubytování se v tomto velkoměstě pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.