Jarní letenky 3v1 z Prahy: Amsterdam + Basilej + Kodaň od 2 321 Kč

Popis akce

Zaleťte si do Amsterdamu, Basileje a Kodaně na jeden zátah z Prahy. Jarní letenky 3v1 z Prahy koupíte od 2 321 Kč. Vydejte se na netradiční jarní trip po Evropě! Příkladový termín: 5. – 17.3. 2020  cestovní období: březen, dubenJarní letenky 3v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-05-2020/prg/ams/2-5/1/bsl/1-4/1/cph/2-5/1/prg?maxStop=0" ]

1. Zastávka (Amsterdam)
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování
2. Zastávka (Basilej)
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

MyriRoet / Pixabay

3. Zastávka (Kodaň)
Kodaň je krásné město s úžasnou atmosférou. Tato dánská metropole je obklopena nádhernými památkami, hospůdkami a muzei. Určitě zavítejte do přístavu NYHAVN, sochu Malé mořské víly, k fontáně Gefion Springwand v Churchillově parku a také nezapomeňte ochutnat místní pivo Carlsberg.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz