Letenky 2v1 z Prahy na prázdniny: Amsterdam + Basilej od 1 794 Kč

Popis akce

Vydejte se na letní trip z Prahy a zaleťte si do 2 evropských měst najednou! Navštívíte Amsterdam a poté se vydáte do Basileje či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky 2v1 z Prahy na prázdniny vás budou stát 1 794 Kč a v každém městě strávíte 1  – 5 dní.   Příkladový termín: 11. – 20.7. 2020  cestovní období: červenec, srpenLetenky 2v1 z Prahy na prázdniny

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2020_31-08-2020/prg/ams/1-5/1/bsl/1-4/0/prg?maxStop=0" ]

Vyhledejte si levné letenky 2v1 z Prahy na prázdniny Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

0805edwin / Pixabay

Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování Ubytování  v centru Amsterdamu vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč, v Basileji se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování můžete najít na booking.com nebo se můžete podívat na nabídky AIRBNB a získat slevu 997 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz