Letní multi-city trip z Prahy: Benátky + Basilej + Amsterdam od 2 260 Kč

Popis akce

Navštivte 3 evropské destinace během léta a vydejte se s přáteli na nezapomenutelný trip po Evropě a to třeba i o prázdninách! Navštívíte Benátky, Basilej a Amsterdam během jednoho týdne. Letenky na letní multi-city trip z Prahy vyjdou na 2 260 Kč. Příkladový termín: 5.6 – 12.6. 2019      cestovní období: červen, červenec, srpen – září

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2019_28-08-2019/prg/ams/1-5/0/vce-tsf/1-4/1/bsl-mlh/1-4/1/prg?maxStop=0&minStopLength=40&maxStopLength=64" window="new" ]

Vyhledejte si letní multi-city trip z Prahy či okolí
Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Benátky  Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny. Pokud se chcete před cestou dozvědět o Benátkách více, podívejte se na Průvodce po Benátkách od Lucie.

By: Dimitry B.

Basilej  Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Ubytování V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1 300 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz