Levný trip z Prahy: Brusel + Toulouse + Nice + Basilej od 2 838 Kč

Popis akce

Zaleťte si na levný trip z Prahy! Navštívíte 4 velkoměsta a multi-city letenky s příletem zpět do Prahy Vás vyjdou na 2 838 Kč.  První zastávkou bude Brusel, poté Toulouse, následně navštívíte Nice a poslední zastávkou bude Basilej. Příkladový termín: 29.8. – 8.9. 2018    cestovní období: srpen - září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/24-64/any-order/prg-01-08-2018-31-08-2018/nce-2-5/bru-crl-1-3/tls-2-4/bsl-mlh-1-5/prg-2-5/" text="Odlety v srpnu" ]

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/24-64/any-order/prg-01-09-2018-30-09-2018/nce-2-5/bru-crl-1-3/tls-2-4/bsl-mlh-1-5/prg-2-5/" text="Odlety v září" ]

Vyhledejte si trip po Evropě

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbená města a zároveň si nastavte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
 Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.V Bruselu se nachází dvě letiště, Charleroi na které přiletíte je cca hodinu cesty do centra, přičemž stojí jízdenka 14 euro.

76640 / Pixabay

Toulouse
Toulouse ležící na řece Garonne a je čtvrté největší město Francie.Díky budovám z červeno-růžových cihel je město přezdíváno Ville Rose – Růžové město.  Zajděte na Place du Capitole, projděte se podél zeleného vodního kanálu Canal du Midi či k Bazilice sv. Sernina zapsanou na seznamu UNESCO. Neminete také katedrálu St-Étienne, která kombinuje několik stavebních slohů. Zajít potom také můžete do Cité de l´Espace  (Vesmírné město) či do továrny Airbus.

schiegg / Pixabay

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Basilej
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování

Ubytování v jednotlivých městech vychází v průměru na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz