Prázdninové multi-city z Prahy: 3 velkoměsta??? od 2 687 Kč

Popis akce

Vydejte se s kamarády na letní eurotrip z Prahy za super cenu! Navštívíte Amsterdam, Barcelonu a Basilej či poletíte v opačném pořadí a na cestě budete týden až 14 dní. Prázdninové multi-city letenky z Prahy zakoupíte od 2 687 Kč. Příkladový termín: 17.8. - 25.8. 2019 cestovní období: červenec a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_27-08-2019/prg/ams/2-5/0/bcn/2-5/0/bsl-mlh/1-4/0/prg?maxStop=0&minStopLength=40&maxStopLength=64" window="new" ]

Vyhledejte si prázdninový multi-city trip z Prahy podle představ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli navštívit jiná města, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Barcelona   Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií. Ubytování V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Využít můžete 10% slevu na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Zavazadla Od 1.11. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 200 Kč za priority pass u Ryanairu, tak abyste mohli na celý trip letět s větším zavazadlem. Případně vybírejte kombinace s Vuelingem a Easyjetem, kde máte větší zavazadlo v ceně.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz